Port Service Wybrzeże Gdańsk mistrzem Polski juniorów!

Puchar za  mistrzostwo Polski juniorów w piłce ręcznej jedzie do Gdanska! Szczypiorniści Wybrzeża pokonali w wielkim finale KS VIVE Kielce 30:27 i to oni mogli cieszyć się po ostatnim gwizdku sędziego.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, Na przerwę zawodnicy schodzili przy jednobramkowym prowadzeniu ekipy z Gdańska. Szczypiorniści znad morzw w drugiej części meczu powiększyli swoją przewagę nawet do sześciu bramek. Mimo pogoni za rywalami kielczanie nie zdołali odrobić strat. Mecz zakończył się rezultatem 30:27 dla gdańszczan i to oni sięgnęli po upragnione złoto mistrzostw Polski juniorów!

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Marcin Pepliński.

Więcej materiałów z turnieju finałowego na platformie LEVEL PRO oraz na Instagramie https://www.instagram.com/levelpro_com/